KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13073538
nr 1307 3538
Akvarell
signerad. 1896, Dekor, bladets mått: 54x31 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:47:27
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
800 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)